en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Призначено нового Голову Правління ПАТ «Діамантбанк»

25.07.2013

24 липня Наглядова рада ПАТ «Діамантбанк» призначила новим Головою Правління Ходачука Олега Миколайовича.

 

З жовтня 2003 року по 24 липня 2013 року пан Ходачук О. М. обіймав посаду Заступника Голови Правління ПАТ КБ «Хрещатик». До жовтня 2003 року  очолював Управління ринків капіталу Департаменту державного боргу Міністерства фінансів України.

Стосовно свого призначення пан Ходачук О. М.  прокоментував: «Стратегія та склад акціонерів Діамантбанку залишаються незмінними, незважаючи на зміни в складі керівництва. Я підтримую і продовжу рух у тому ж напряму, який було обрано раніше і в якому Діамантбанк демонстрував досить високі результати.

Окрім цього, ми активно почнемо розвивати напрями, які дадуть банку додатковий комісійний та процентний дохід та укріплять позиції Діамантбанку в банківському середовищі України. Акціонери банку найближчим часом планують збільшити капітал банку на 250 млн грн для подальшого технологічного та регіонального розвитку Діамантбанку.

Ключовим завданням для мене на сьогоднішній день є покращення дохідності банку та обсягу прибуткових активів, що в свою чергу дозволить нам увійти до числа великих банків України (II група за розмірами активів) та зайняти гідну позицію серед них».Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303