en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Акція від MasterCard та Діамантбанку

08.04.2013

Діамантбанк пропонує своїм клієнтам – власникам преміальних карток MasterCard Gold взяти участь в акції "Тріумф фантазій від MasterCard" і виграти квитки на шоу Alegria від Cirque du Soleil у Києві.

Для участі в акції необхідно в період з 1 квітня по 31 травня 2013 здійснити оплату за покупку чи послугу преміальною платіжною карткою MasterCard Gold на будь-яку суму.

Здійснивши оплату своєю карткою за товари та послуги в торговельній мережі, учасник акції гарантовано приймає участь у розіграші призів від MasterCard – 95 наборів по 2 квитки на неймовірне шоу Alegria від Cirque du Soleil, що проходитиме в період з 20 по 30 червня 2013 року.

Вистава Alegria від Cirque du Soleil, назва якої в перекладі з іспанської мови означає «радість», розкриває багато актуальних тем. Ця постановка розповідає про мистецтво, сенс життя, любові і мрії, людській природі і боротьбі за владу.

Акція діє з 1 квітня по 31 травня 2013 (включно) на всій території України. Детальніше про умови акції можна дізнатися на сайті www.mastercard.ua.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303