en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк продає монети серії «Готичні собори»

11.03.2013

У відділеннях Діамантбанку  можна придбати монети, присвячені відомим готичним соборам Європи. Монети об'єднує еліптична форма, а також дизайн з кольоровим зображенням круглого фрагмента одного з вітражів представленого собору, імітація якого досягається його повторенням в дзеркальному відображенні на зворотному боці монети.

На монетах зображені австрійський кафедральний собор Святого Стефана (Відень) - національний символ Австрії і міста Відня – і англійський кафедральний собор Вестмінстерського абатства (Лондон) – традиційне місце коронації монархів Великобританії.

На аверсі першої монети зображено оргáн собору та скульптурна композиція  кафедри Св. Іоанна Капістрана (з якою святий закликав до хрестового походу на турків). На реверсі розташоване рельєфне зображення фрагмента собору Св. Стефана у Відні, доповнене контурним зображенням його головного фасаду. На аверсі другої монети зображено фрагмент інтер'єру собору Вестмінстерського абатства в Лондоні. На реверсі розташоване рельєфне зображення головного фасаду собору, доповнене на задньому плані контурним зображенням одного з його вітражних вікон. Видима частина крони одного з дерев, що оточують собор, виділена кольором. На аверсі монет присутній портрет Королеви Великобританії Єлизавети II.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303