en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк продає монети «Художники світу. Клод Моне»

26.02.2013

У відділеннях Діамантбанку можна придбати срібні монети «Художники світу. Клод Моне», які збережуть у пам'яті творчість видатного художника імпресіонізму.

Центральна частина аверсу монети, за допомогою техніки тамподруку, представляє картину "Дама з парасолькою" – одну з найвідоміших робіт Моне. З лівого боку від картини, можна побачити портрет Її Величності Королеви Єлизавети II і фірмовий знак Монетного двору Польщі. Там же нанесені написи, що вказують номінал монети та країну-емітента. Нижче – написи, що позначають ім'я королеви і рік карбування.

У центральній частині реверсу даної срібної монети, за допомогою техніки тамподруку, зображена картина Моне "Японський місток". З лівого боку картини розташований портрет художника, а зверху – стилізований напис, що позначає його ім'я і роки життя.

Техніка Моне – це бажання не просто зберегти краєвид або побутову сценку в деталях, це спроба передати своє враження від споглядання природи. Рельєфний мазок, незвичайна передача світла через колір, його відтінки і відблиски є характерною рисою картин Клода Моне.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303