en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк продає монети серії «Сімейні традиції слов'ян»

31.01.2013

У відділеннях Діамантбанку можна придбати унікальні срібні монети «Батьківство» серії "Сімейні традиції слов'ян", які стануть прекрасним подарунком для батьків.

Монети витримані в східній стилістиці, декоровані тамподруком. Емітентом серії є Національний банк Республіки Білорусь, а виробником і дистриб'ютором – Монетний двір Польщі.

На аверсі монет «Батьківство» зверху знаходиться рельєфне зображення Державного гербу Республіки Білорусь, а також дугова напис –«РЭСПУБЛIКА БЕЛАРУСЬ». У центрі показана декоративна композиція – стилізовані молекули ДНК з Х і Y хромосомами з боків, яка виконана в стилі соломоплетіння. У нижній частині півколом зазначені: зліва – рік карбування «2012» (на срібній монеті ліворуч розташована проба сплаву), з права – номінал: «20 РУБЛЕЎ» (на срібній монеті) і «1 РУБЕЛЬ» (на мідно-нікелевої монеті).

На реверсі монет зображена лелека, який несе дитину і пролітає над сільським будинком. Поряд з будинком – дерево. У верхній частині монет показані зірки. Знизу півколом вигравіруваний напис: «БАЦЬКОЎСТВА». Реверс срібної монети викарбуваний із застосуванням методу тамподруку.

«Сімейні традиції слов'ян» – серія прекрасних срібних пам'ятних монет, присвячена головним обрядам слов'янської культури. Кожна монета увічнює звичай і символ, типовий для найважливіших моментів в житті кожного слов'янина.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303