en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк пропонує взяти участь в акції "Платіть з Visa - вигравайте з Visa"

24.12.2012


Кожен  держатель платіжної картки Visa від Діамантбанку має унікальну можливість взяти участь у розіграші цінних подарунків та подорожей, розраховуючись платіжною карткою Visa від Діамантбанку в торгівельно-сервісних мережах, пристроях самообслуговування, у тому числі з використанням мережі Інтернет (включаючи поповнення рахунку номерів мобільних телефонів, оплату комунальних платежів тощо).

Також кожен держатель платіжної картки Visa від Діамантбанку отримає гарантовану знижку 4% за умови оплати покупок карткою Visa в мережі супермаркетів "Фуршет" протягом всього періоду акції.

Подарунки розігруватимуться в три етапи:

? 1 етап: з 1.12.2012 року по 31.01.2013 року.

Кожен держатель платіжної картки Visa від Діаманбанку має можливість виграти сертифікат на 1000 гривень від мережі «Фуршет», розраховуючись  платіжною карткою за придбані товари.

? 2 етап: з 1.02.2013 року по 31.03.2013 року.

Розраховуючись  платіжною карткою Visa від Діаманбанку, кожен держатель має шанс виграти сертифікат на 1000 гривень у мережі за вибором: «Watson», «Фокстрот», «Інтертоп».

? 3 етап: з 1.04.2013 року по 31.05.2013 року.

Держателям платіжних карток Visa від Діаманбанку надається унікальна можливість протягом останніх трьох місяців дії акції здійснити розрахунки за допомогою платіжної картки Visa і взяти участь у розіграші шести подорожей до моря на двох у будь-яку країну на вибір переможця, а саме: Чорногорія, Хорватія. Участь у розіграші поїздки будуть приймати транзакції, що відбулися протягом усього періоду дії акції за допомогою платіжної картки Visa.

Детальніше про умови акції Ви можете дізнатися на сайті: http://www.visa.com.uaКонтакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303