en

+380 (44) 390 08 89

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк продовжує технічно оснащувати лікарні на Прикарпатті

22.11.2011

У грудні 2011 року Діамантбанк забезпечить новим життєво важливим обладнанням Богородчанську центральну районну лікарню Івано-Франківської області. Медича установа отримає відсмоктувачі (7Е-Д), дозатори (ЮСП-100) та фетальний монітор. Це обладнання дасть можливість лікарям рятувати немовлят, народжених у 40 населених пунктах району.

 

Раніше, через відсутність лікувально-діагностичної та слідкуючої апаратури у пологовому стаціонарі лікарні, багатьох породіль та новонароджених доводилося транспортувати до обласного центру, що створювало небезпеку для життя малюків. Так, через брак медичного обладнання лише протягом дев’яти місяців 2011 року не вдалося врятувати вісім маленьких громадян України.

 

Зазначимо, що діяльність Банку в рамках Програми “Подумай про життя!” передбачає не лише допомогу медичним обладнанням. Діамантбанк залучає представників бізнес-структур до надання медичним закладам України адресної допомоги, спрямованої на вирішення проблеми нестачі медичного обладнання для своєчасної допомоги новонародженим.

 

Нагадаємо, що протягом п’яти років реалізації Програми Діамантбанк забезпечив новим медичним обладнанням вже 26 лікарень по всій Україні. У найближчий час (грудень 2011 р. – січень 2012 р.) Банк також планує передати обладнання до пологових будинків Запоріжжя і Херсона.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303