en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Бахчисарайський комбінат "Будіндустрія" за підтримки Діамантбанку реалізував інвестиційний проект

03.12.2012

На ПрАТ "Бахчисарайський комбінат "Будіндустрія" за підтримки ПАТ« Діамантбанк »реалізовано проект по зміні технологічного виду палива для печей випалу під час виробництва цементу.

Фахівцями комбінату спільно з провідним світовим виробником обладнання для цементної галузі, німецькою компанією "GEBR. PFEIFFER" і українським проектувальником ТОВ «Південдіпроцемент», було розроблено проект по зміні технологічного виду палива для печей випалу під час виробництва цементу для чого було змонтовано млин продуктивністю 15 тонн на годину. Пусконалагоджувальні роботи нового цеху та виведення обладнання на планову потужність велися спільно з вітчизняними і німецькими фахівцями.

Цей проект скорочує витрати паливно-енергетичних ресурсів на одиницю виробленої продукції,  що дасть змогу збільшити конкурентоспроможність випуску цементу і забезпечить позитивну динаміку цементного виробництва з додатковим створенням робочих місць.

Для здійснення інвестиційного проекту були потрібні серйозні капіталовкладення, кредитні кошти, що були надані комбінату банком-партнером ПАТ «Діамантбанк».

ПрАТ "Бахчисарайський комбінат" Будіндустрія "є одним з найбільших підприємств з виробництва будівельних матеріалів на півдні України і єдиним підприємством, що виробляє цемент на АР Крим.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303