en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк пропонує набір монет від Монетного двору Польщі

31.10.2012

У відділеннях Дімантбанку можна придбати унікальний набір з п'яти срібних монет «Царське село», що випущені Монетним двором Польщі.

Монетний двір Польщі висловив захоплення ажурними візерунками Царськосельських воріт і витонченими орнаментами в стилі рококо фасадів Єкатерининського палацу в п'яти срібних монетах.

У центральній частині набору - монета традиційної круглої форми із зображенням парадних воріт Єкатерининського палацу. Обрамляють круглу монету чотири монети у формі квадрата з напівкруглим вирізом, інкрустовані бурштином та прикрашені орнаментами в стилі рококо. У центрі аверсу всіх монет - портрет Її Величності Королеви.

Царське Село - пам'ятник світової архітектури та садово-паркового мистецтва 18-19 століть. Створювалося як місце відпочинку для членів імператорської сім'ї, проте, в період царювання Єлизавети Петрівни (1741-1791) "Царське Село" стало імператорської резиденцією. Протягом двох століть тут вершилася державна політика, влаштовувалися дипломатичні прийоми і розкішні бали.

Монети випущені Монетним двором Польщі та викарбувані зі срібла 925 проби.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303