en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк забезпечить сучасне лікування немовлятам Запоріжжя

28.11.2011

У січні 2012 року Діамантбанк забезпечить новим багатофункціональним обладнанням Запорізьку міську дитячу багатопрофільну лікарню №5. А саме – медична установа отримає інкубатор для новонароджених BABYLIFE BLF-2011.

 

У даному інкубаторі встановлено шість цілковито прозорих віконець та дверцята великого розміру, що відкриваються. Забезпечено можливість здійснення рентгенівських знімків малюка в кювезі (установкою рентгенівської касети). Також з великоформатного цифрового індикатора кювеза та на відстані з великою точністю можна зчитувати найбільш важливі параметри: температуру простору під ковпаком, вологу повітря під ковпаком, температуру шкіри немовляти.

 

Зазначимо, що діяльність Банку в рамках Програми “Подумай про життя!” передбачає не лише допомогу медичним обладнанням. Діамантбанк залучає представників бізнес-структур до надання медичним закладам України адресної допомоги, спрямованої на вирішення проблеми нестачі медичного обладнання для своєчасної допомоги новонародженим.

 

Нагадаємо, що протягом п’яти років реалізації Програми Діамантбанк забезпечив новим медичним обладнанням вже 27 лікарень по всій Україні. У найближчий час (грудень 2011 р. – січень 2012 р.) Банк також планує передати обладнання до пологових будинків Івано-Франківська та Херсона.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303