en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк забезпечив медичним обладнанням 33 лікарні в Україні

18.09.2012

Діамантбанк забезпечив новим ультрасучасним медичним обладнанням Одеську обласну клінічну лікарню. Ця лікарня отримала: неонатальний пристрій для фототерапії НО-АФ-LED, п'ять гнучких контурів пацієнта до апарату ШВЛ, а також п'ять датчиків до пульсоксиметра Mars Novametrix 2001.

Пристрій неонатальний світлодіодний для фототерапії НО-АФ-LED призначений для лікування гіпербілірубінемії новонароджених методом опромінення їх синім світлом, при проведенні реанімаційних заходів, догляду за ними в пологових будинках, палатах інтенсивної терапії медичних установ. Використання апарату скорочує строки лікування та виходжування новонароджених.

На думку лікарів обласної клінічної лікарні, саме це обладнання значно допоможе в лікуванні недоношених немовлят і порятунку їх життів.

Мета благодійної програми – звернути увагу громадськості та вирішити проблему нестачі медичного обладнання в українських лікарнях.

Нагадаємо, що від початку реалізації Всеукраїнської програми "Подумай про життя!" Діамантбанк забезпечив необхідним медичним обладнанням 33 лікарні по всій території України.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303