en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Користуйтеся перевагами дисконтної програми Діамантбанку та авіакомпанії МАУ

29.11.2011

Лишилося трохи більше одного місяця, протягом якого держателі преміальних карт, емітованих Діамантбанком, можуть скористатися перевагами спільної дисконтної програми Діамантбанку та авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України».

 

Так, до 31 грудня 2011 року під час купівлі авіаквитків авіакомпанії МАУ з використанням карт Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite кожний держатель картки отримає знижку в розмірі 7% при купівлі квитка в економ-класі та 10% – у бізнес-класі. Дана знижка надається не лише при купівлі авіаквитків в офісі авіакомпанії, але й автоматично – при купівлі на сайті.

 

Нагадаємо, що авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» є провідним авіаперевізником України. МАУ з’єднує Україну із 35 найбільшими містами Європи, Азії, Африки та СНД, а також забезпечує стикування з маршрутами своїх міжнародних партнерів у більш ніж 3000 містах світу. МАУ виконує понад 450 міжнародних та внутрішніх рейсів на тиждень з Києва, Львова, Донецька, Харкова, Сімферополя та Дніпропетровська власними літаками та в партнерстві з іншими авіакомпаніями.

 

 

 Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303