en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк пропонує оренду сейфів без застави за ключ

02.08.2012

Діамантбанк встановив нові тарифи на користування індивідуальними сейфами без застави за ключ. Віднині вартість оренди у Центральній дирекції Банку (м. Київ, Контрактова площа, 10-А) становить від 255 грн., в інших київських відділеннях  – від 240 грн., у регіональних відділеннях Банку – від 65 грн.

Зазначимо, що для держателів пакета «Весь банк у кишені» вартість оренди у Центральній дирекції Банку становить від 178,5 грн..,  в інших київських відділеннях – від 168 грн.., у регіональних відділеннях – від 45,5 грн. Застава за ключ не стягується.

Нагадаємо, що орендувати банківський сейф в Діамантбанку  можна на будь-який строк  – від 1 місяця до 1 року. Причому чим триваліший строк оренди обирає клієнт, тим дешевше коштуватиме щомісячна орендна плата. До банківського сейфа можна покласти будь-які речі (крім заборонених законом). Матеріальна відповідальність покладається на банк, який також забезпечує повну конфіденційність вмісту сейфа. Опис вмісту сейфа не здійснюється! Клієнт має повний доступ до свого майна в будь-який час.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303