en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк забезпечив медичним обладнанням 32 лікарні в Україні

03.07.2012


Діамантбанк в рамках Всеукраїнської програми «Подумай про життя!» цього року забезпечив необхідним медичним обладнанням п’ять лікарень в Україні. А саме: Запорізьку міську дитячу багатопрофільну лікарню №5, Херсонську дитячу обласну клінічну лікарню, Дніпропетровську міську клінічну лікарню №2, Центральну міську клінічну лікарню №3 у м. Донецьк, а також Міський клінічний пологовий будинок №1 у м. Кривий Ріг.

Лікарні були оснащені необхідним медичним обладнанням, що значно допоможе у лікуванні недоношених немовлят та порятунку  їх життів.

Мета благодійної програми Діамантбанку – звернути увагу громадськості та вирішити проблему нестачі медичного обладнання в українських лікарнях.

Діяльність Банку в рамках Програми “Подумай про життя!” передбачає не лише допомогу медичним обладнанням. Діамантбанк залучає представників бізнес-структур до надання медичним закладам України адресної допомоги, спрямованої на вирішення проблеми нестачі медичного обладнання для своєчасної допомоги новонародженим.

Нагадаємо, що за час існування благодійної програми «Подумай про життя!», спрямованої на порятунок новонароджених, Діамантбанк забезпечив новим обладнанням вже 32 лікарні по всій Україні.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303