en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк забезпечить ультрасучасним медичним обладнанням лікарню в Харківській області

25.06.2012


У липні 2012 року  Діамантбанк забезпечить новим ультрасучасним медичним обладнанням міську лікарню Зміївського району Харківської області. Так, ця лікарня отримає ультразвуковий діагностичний сканер HS-2000 (Honda Electronics Co., Ltd., Японія) з конвексним абдомінальним датчиком HCS-436M.

Ультразвуковий сканер Honda HS-2000 призначений для функціональної діагностики в галузі акушерства, гінекології, кардіології, для обстеження абдомінальних органів, поверхневих структур, тканин, молочної та щитоподібної залоз.

На думку лікарів міської лікарні Зміївського району це обладнання значно допоможе у лікуванні недоношених немовлят та порятунку  їх життів.

Мета благодійної програми Діамантбанку – звернути увагу громадськості та вирішити проблему нестачі медичного обладнання в українських лікарнях.

Діяльність Банку в рамках Програми “Подумай про життя!” передбачає не лише допомогу медичним обладнанням. Діамантбанк залучає представників бізнес-структур до надання медичним закладам України адресної допомоги, спрямованої на вирішення проблеми нестачі медичного обладнання для своєчасної допомоги новонародженим.

Нагадаємо, що за час існування благодійної програми «Подумай про життя!», спрямованої на порятунок новонароджених, Діамантбанк забезпечив новим обладнанням вже 32 лікарні по всій Україні. Зокрема, протягом 2011 року життєво важливе обладнання було передано дев’яти лікарням.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303