en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Повідомлення про розрахунки за активи (майно) ПАТ “Діамантбанк”, - 03.09.2018 року.

04.09.2018

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати відкритих торгів (аукціону)

 

1. Банк: ПАТ "Діамантбанк"

2. Дата проведення відкритих торгів (аукціону): 03.09.2018 року

3. Організатор відкритих торгів (аукціону): ЕДИНИЙ КАБІНЕТ

 

Номер лоту

Назва лоту

Початкова ціна реалізації на даних відкритих торгах (аукціоні), грн.

Ціна продажу, грн./

відкриті торги (аукціон) скасовані або визнані такими, що не відбулися,

(із зазначенням причини)

F42GL31567

Права вимоги за договором кредитної лінії, укладеним з юридичною особою, а саме: Договір кредитної лінії №386 від 29.03.2013, із забезпеченням.

Забезпечення за договором №386 від 29.03.2013 року:

1. Майнові права (права вимоги), котрі полягають у праві вимагати від ДП здійснення оплати за поставлений товар: передачі механічні загального машинобудівельного призначення (вузли до млина, зубчастий вінець). Заставодавцем є Позичальник.

2. Майнові права (права вимоги), котрі полягають у праві вимагати від ДП здійснення оплати за виконані роботи «Прийом промивальних вод насосної станції №4 НСФ-4КП в стару чашу хвостохранилища ГМЗ у балці "Щ". Нагірний канал від ПК6 до ПК10,5». Заставодавцем є Позичальник.

3. Майнові права (права вимоги), котрі полягають у праві вимагати від ДП здійснення оплати за виконані роботи по капітальному ремонту покрівлі і приміщень їдальні у будівлі ДП. Заставодавцем є Позичальник.

4. Майнові права (права вимоги), котрі полягають у праві вимагати від ДП здійснення оплати за виконані роботи по ДП. Хвостохранилище ГМЗ у балці "Щ". Стара чаша. Насосна станція оборотного водопостачання. Будівництво водовода В- 4 з поліетиленових труб. Заставодавцем є Позичальник.

5. Майнові права (права вимоги), котрі полягають у праві вимагати від ДП здійснення оплати за виконані роботи по облаштуванню скатної покрівлі у будівлі ДП. Заставодавцем є Позичальник.

6. Майнові права (права вимоги), котрі полягають у праві вимагати від ДП здійснення оплати за виконані роботи по ДП. Хвостохранилище ГМЗ у балці "Щ". Будівництво до відмітки гребеня 138,3м. Залишкові об'єми. Будівництво нагірного каналу від ПК0 до ПК6. Заставодавцем є Позичальник.

7. Майнові права (права вимоги), котрі полягають у праві вимагати від ДП здійснення оплати за виконані роботи по ДП. Підприємство на базі Н-К родовища. 1-а черга будівництва. Майданчик руника. Автотранспортний цех. Заставодавцем є Позичальник.

8. Майнові права (права вимоги), котрі полягають у праві вимагати від ДП здійснення оплати за виконані роботи по «Реконструкції і розширення відсічних гребель "старої" чаші хвостохранилища у б. "Щ" ДП до відмітки 141,5м. Перша черга будівництва. Розподільний пульпопровід». Заставодавцем є Позичальник.

9. Майнові права (права вимоги), котрі полягають у праві вимагати від ДП здійснення оплати за виконані проектні роботи. Заставодавцем є Позичальник.

10. Порука юридичної особи ТОВ. Порука по зобов'язанням по поверненню суми кредиту та нарахованих процентів в сумі не більше 16 000 000,00 грн.

11 419 325,86

відкриті торги (аукціон) визнані такими, що не відбулися у зв’язку із тим, що на момент завершення періоду проведення електронного аукціону не було зроблено ставку

F42GL31568

Права вимоги за договором про надання кредиту у формі овердрафту, а саме: Договір про надання кредиту у формі овердрафту №531 від 27.08.2013, із забезпеченням.

Забезпечення за договором №531 від 27.08.2013року:

1. Товари в обороті, а саме шпали дерев`яні - 3634 шт. Адреса місця розташування: 50000, м. Кривий Ріг, вул. Окружна. Заставодавцем є позичальник.

2. Порука фізичної особи. Поручитель відповідає перед Кредитором у повному обсязі.

497 993,49

відкриті торги (аукціон) визнані такими, що не відбулися у зв’язку із тим, що на момент завершення періоду проведення електронного аукціону не було зроблено ставку

 

Уповноважена особа Фонду гарантування

вкладів фізичних осіб на ліквідацію

ПАТ «Діамантбанк»                                _________________ О.О.ТімонінКонтакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303