en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк збільшив кількість користувачів послуги SMS-banking майже на 70%

22.05.2012

Діамантбанк протягом одного місяця дії акції «Вільний SMS-banking» збільшив кількість користувачів даної послуги майже на 70%.

Нагадаємо, що до 25 червня 2012 року,  в рамках акції юридичні особи та СПД, що обслуговуються в Банку, можуть безкоштовно підключити послугу  SMS-банкінг до поточного рахунку компанії або рахунку підприємця та безкоштовно користуватися всіма привілеями даної послуги протягом строку дії акції.

SMS-banking забезпечує надсилання SMS-повідомлень після кожної операції по рахунку (надходження коштів або їх списання), а також про залишок на рахунку після проведеної операції, контрагентів та призначення платежу. Завдяки використанню цієї послуги керівники та бухгалтери підприємства (незалежно від поточного місцезнаходження) можуть ефективно контролювати рух коштів та залишок по рахунку.

Для підключення послуги SMS-banking слід заповнити заяву, що її можна одержати у персонального клієнт-менеджера чи на сайті Банку https://diamantbank.ua/pages/dystantsiyni-servisy.html, і передати її до відділення Банку, в якому обслуговується підприємство.

Додаткову інформацію по акції «Вільний SMS-banking» можна дізнатися в Інформаційному центрі за телефоном (044) 490-83-83 або у персонального клієнт-менеджера.

Акція діє по всій території України.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303