en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк забезпечив комплексом медичного обладнання дніпропетровську лікарню

21.05.2012

Діамантбанк в рамках Всеукраїнської програми «Подумай про життя!» забезпечив новітнім багатофункціональним медичним обладнанням Дніпропетровську міську клінічну лікарню  №2. А саме, медична установа отримала: фетальний монітор FC1400, портативний  електрокардіограф ЮКАРД-100, а також пульсоксиметр ЮТАСОКСИ-200.

 
На думку лікарів Дніпропетровської міської клінічної лікарні №2, це обладнання значно допоможе у виходжуванні недоношених немовлят і порятунку  їх життів.

Мета благодійної програми Діамантбанку – звернути увагу громадськості та вирішити проблему нестачі медичного обладнання в українських лікарнях.

Діяльність Банку в рамках Програми “Подумай про життя!” передбачає не лише допомогу медичним обладнанням. Діамантбанк залучає представників бізнес-структур до надання медичним закладам України адресної допомоги, спрямованої на вирішення проблеми нестачі медичного обладнання для своєчасної допомоги новонародженим.

Нагадаємо, що за час існування благодійної програми «Подумай про життя!», спрямованої на порятунок новонароджених, Діамантбанк забезпечив новим обладнанням вже 32 лікарні по всій Україні. Зокрема, протягом 2011 року життєво важливе обладнання було передано дев’яти лікарням.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303