en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Новий світ привілеїв для власників елітних карток VISA від Діамантбанку

05.04.2012

Власники карток VISA Infinite, VISA Platinum, VISA Gold, емітованих Діамантбанком, можуть скористатися особливими перевагами оновленої програми «Світ привілеїв VISA» від компанії VISA. Програма включає в себе понад 600 преміальних пропозицій в країнах ближнього і далекого закордону, понад 45 з яких доступні власникам карток в Україні.

В рамках оновленої програми власники преміальних карток можуть скористатися:

? знижками до 20% в кращих торговельно-сервісних підприємствах, з-поміж яких – ювелірний дім «Zarina», мережа магазинів техніки Apple iStore, ювелірний бутік «Tiffany & Co», найбільший дистриб'ютор елітних швейцарських годинників і витончених ювелірних прикрас кращих будинків Європи Noblesse;

? гарантією кращих цін, знижками або статусом VIP-гостя в десятках провідних готельних мереж і тисячах готелів по всьому світу;

? знижками до 5% на квитки авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ), спеціальними пропозиціями від туроператора «News Travel» та компаній з оренди автомобілів Avis і Hertz.

Крім знижок на покупки та послуги, що сплачені картами VISA Infinite, VISA Platinum, VISA Gold, преміальні пропозиції також включають в себе різні індивідуальні подарунки від партнерів програми – участь в закритих заходах, комплімент від шефа або безкоштовний вхід до клубу, які стануть приємним доповненням до будь-якої купівлі.

Більш детальну інформацію про спеціальні пропозиції та привілеї за картками VISA Infinite, VISA Platinum, VISA Gold можна знайти на новому сайті www.visapremium.com.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303