en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк пропонує безкоштовний SMS-банкінг для корпоративних клієнтів

04.04.2012

Діамантбанк проводить акцію «Вільний SMS-банкінг», в рамках якої юридичні особи та СПД, що обслуговуються в Банку, можуть безкоштовно підключити послугу  SMS-банкінг до поточного рахунку компанії або рахунку підприємця та безкоштовно користуватися всіма привілеями даної послуги протягом дії акції.

SMS-банкінг забезпечує надсилання SMS-повідомлень після кожного руху по рахунку (надходження коштів або їх списання), а також про залишок на рахунку після проведеної операції, контрагентів та призначення платежу.

Завдяки використанню цієї послуги керівники та бухгалтери підприємства (незалежно від поточного місцезнаходження) можуть ефективно контролювати рух коштів та залишок по рахунку.

Для підключення послуги SMS-банкінг слід заповнити заяву, що її можна одержати у персонального клієнт-менеджера чи на сайті банку https://diamantbank.ua/pages/dystantsiyni-servisy.html, і передати його до відділення Банку, в якому обслуговується підприємство.

Додаткову інформацію по акції «Вільний SMS-банкінг» можна дізнатися в Інформаційному центрі за телефоном (044) 490-83-83 або у персонального клієнт-менеджера.

Акція діє до 25.06.2012 року по всій території України.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303