Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Фінансові поради

26.07.2021
Більшість людей прагне розумно управляти своїми грошима, але не завжди кожен з них знає, як це зробити. Саме тоді необхідно звернутись за порадою до фінансового консультанта, який має досвід, як допомогти.
26.07.2021
У кожного з нас є потреба у зростанні, прагненні бути щасливими та жити у достатку - це наше природне призначення та вроджене право. Існує декілька можливостей стати заможним.
26.07.2021
Отримуючи кредитну картку, ви укладаєте з банком договір. І його припинення можливе лише на певних умовах. Тому уважно вивчіть договір ще до його укладання. Важливо, щоб при закритті кредитки на ній не було заборгованостей, так як закрити кредитну карту – ще не означає автоматично позбутися від усіх боргів.
26.07.2021
Захоплюючі подорожі приносять нам позитивні емоції і залишають спогади на все життя. Але будь-яка подорож несе в собі певні ризики,захиститись від яких допомагає туристичне страхування.Страхові компанії пропонують спеціальні поліси страхування для туристів, створені для захисту їх життя, здоров’я та майна від нещасних випадків та непередбачуваних обставин під час подорожі.
26.07.2021
Хочете передати гроші близьким? Для цього вам не потрібна готівка:вибирайте онлайн-сервіси для переказу грошей з картки на картку та не витрачайте часу на відвідування банку. Онлайн-переказ можна здійснити просто вдома за лічені хвилини.
26.07.2021
Так, Фонд гарантує вклади вкладників-іноземних громадян. Як це відбувається?За визначенням Закону «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» вкладником є фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, яка уклала або на користь якої укладено договір банківського вкладу (депозиту),банківського рахунку або яка є власником іменного депозитного сертифіката.
26.07.2021
Кошти, розміщені юридичними особами у неплатоспроможному банку, не підпадають під гарантію Фонду.Юридичні особи, які мають документально підтверджені вимоги до банку щодо його майнових зобов'язань, є кредиторами банку у визначенні Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».
26.07.2021
Банківський вклад (депозит) – це кошти, що залучені банком в готівковій або безготівковій формі у національній валюті України або іноземній валюті на умовах банківського вкладу (депозиту), які вкладник передає банку на визначений термін під визначений відсоток, та які підлягають поверненню вкладнику після закінчення терміну дії договору.
26.07.2021
Розрахунки карткою чи смартфоном, оплата за товари та послуги в інтернеті чи переказ коштів онлайн є захищеними, адже про безпеку платежів дбають банки та міжнародні платіжні системи. Проте максимальна безпека можлива лише за умови, якщо ви захищаєте особисту і фінансову інформацію,правильно використовуєте картку. Це одна з корисних звичок, яка допоможе зберегти спокій та гроші.
11.06.2021
Вкладення грошових коштів в дорогоцінні метали є актуальним варіантом зберігання та примноження заощаджень.Розглянемо більш докладно, що таке банківські метали? Банківські метали – це золото, срібло, платина, метали платинової групи, доведені до найвищих проб відповідно до світових стандартів, у зливках і порошках, що мають сертифікат якості, а також монети, вироблені з дорогоцінних металів.
11.06.2021
Ви дізнались, що ваш банк ліквідується і не знаєте як в подальшому сплачувати кошти за кредитом? Ліквідація неплатоспроможного банку не є підставою для відмови від сплати за кредитними зобов`язаннями перед банком. Віднесення банку до категорії неплатоспроможних, запровадження процедури тимчасової адміністрації або ліквідації банку не припиняють дію кредитних договорів.
11.06.2021
Як це зробити? Насамперед потрібно впевнитись, що кошти, які зберігаються у банку, не перевищують гарантовану державою суму відшкодування: 200 тисяч гривень. Якщо мова йде про депозит, то сума вкладу разом  із відсотками має бути в межах 200 тисяч гривен.Кошти фізичних осіб та ФОП відшкодовуються Фондом в межах гарантованої суми незалежно від кількості рахунків в одному банку.
11.06.2021
Якщо не хочете витратити зайві кошти, заздалегідь ознайомтеся з правилами заселення і переліком платних послуг. Завжди уважно читайте правила бронювання перед тим, як підтвердити свій вибір. Отже, за що з вас можуть взяти додаткову плату:
11.06.2021
Існує чимало ситуацій, в яких ми втрачаємо гроші, тому що не знаємо про особливості надання фінансових послуг, а іноді - тому, що необачно витрачаємо гроші, а все тому, що нам часто не вистачає фінансової грамотності.Фінансова грамотність – це сукупність знань, умінь та навичок, потрібних для прийняття відповідальних фінансових рішень, уникнення прикрих помилок та збільшення заощаджень.
10.06.2021
Відповідно до частини першої статті 34 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", Фонд розпочинає процедуру виведення неплатоспроможного банку з ринку не пізніше наступного робочого дня після офіційного отримання рішення Національного банку України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.