en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 
Здійснення операцій в мережі Інтернет

Рекомендації щодо використання платіжних карток під час здійснення операцій в мережі Інтернет

 

Платіжна картка – один з найпростіших та найзручніших способів оплати товарів і послуг в мережі Інтернет.Проте, необхідно обов’язково дотримуватись певних правил, щоб запобігти шахрайству – так само, як Ви це робите у реальному світі. Шахраї використовують різні способи для отримання конфіденційної інформації від держателів платіжних карток. Як правило, це фальшиві повідомлення на e-mail або веб-сторінки, що нібито надходять з перевірених джерел та містять запитання щодо Ваших приватних даних  (номер картки, дані по банківському рахунку, пароль та PIN-код). Платіжні системи Visa, Mastercard, American Express та ПАТ «Діамантбанк, а також інші організації з поважною репутацією, не запитують таку інформацію по електронній пошті або на веб-сторінках, тому Ви ніколи не повинні оприлюднювати її. Дотримання наступних рекомендацій зробить користування Вашою карткою в мережі Інтернет максимально безпечним.

 

 1. Ніколи не використовуйте PIN-код Вашої картки під час розрахунку в мережі Internet. Жодний офіційний Інтернет-магазин не вимагає введення PIN-коду для онлайн – покупок, оскільки це заборонено правилами міжнародних платіжних систем.
 2. Під час здійснення онлайн-покупок використовується CVV2 (для карток Visa) або CVC (для карток Mastercard) коди. Це спеціальний код, що складається з 3 цифр, що забезпечує додаткову безпеку при онлайн-транзакціях. Код CVV2 (CVC) написаний на звороті картки (останні три цифри на смузі для підпису).

 3. Рекомендуємо відкрити окрему Інтернет-картку для здійснення онлайн-покупок. Це картка Visa Electron або Maestro, що випускається до окремого карткового рахунку. У разі потреби проведення розрахунків клієнту необхідно перерахувати необхідну суму коштів на картковий рахунок своєї Інтернет-картки. Наявність коштів на картковому рахунку лише перед здійсненням операції не дає жодних шансів шахраям провести недозволені трансакції.
 4. Використовуйте сайти лише відомих і перевірених інтернет-магазинів. При цьому перевірте правильність набраної адреси. Часто зловмисники використовують адреса, схожі до офіційних адрес сторінок торгівельних компаній та мереж. Шахрайські сайти легко впізнати за неякісним оформленням, відсутністю деталей та малим інформаційним наповненням. Як правило, при переході на такий сайт Вам не запропонують ознайомитись з політикою конфіденційності перед введенням персональних даних, буде мінімум активних посилань для переходу на інші розділи сайту або партнерські сторінки.
 5. Надавайте перевагу Інтернет-магазинам, що використовують сервіси «Verified by Visa» та «Mastercard SecureCode», розроблені міжнародними платіжними системами для гарантії безпеки онлайн – розрахунків. Якщо сайт підтримує ці сервіси, Ви побачите такі піктограми:
 6. Зверніть увагу на протокол передачі даних, що використовується на сайті. Під час використання захищеного протоколу SSL адреса сайту має літеру s (наприклад, https://www.visaonline.com) та підписаний сертифікат безпеки.
  Перевірити автентичність сертифікату безпеки Ви можете, натиснувши на піктограму «замок». Здійснюйте онлайн-покупки тільки на сайтах, що підтримують захищені протоколи для передачі Ваших персональних даних.

  Сертифікат підтвердить, що Ви дійсно знаходитесь на сайті Інтернет-магазину
 7. Переконайтеся, що у Вас є можливість зв’язатись з продавцем у разі суперечної ситуації. Перевірте достовірність контактів та адреси продавця, що вказані на сайті, прочитайте про політику доставок та повернень. Знайдіть інформацію, чи можете Ви повертати куплені речі і хто несе відповідальність за оплату.
 8. Зберігайте дані про свої транзакції, щоб скористатися ними у випадку, якщо Вам буде потрібно повернути товар або у Вас виникне запитання щодо Вашої покупки.
 9. Здійснюйте онлайн-покупки лише із власного комп’ютера з метою збереження конфіденційності персональних даних та інформації про картковий рахунок. Ніколи не використовуйте автозаповнення форм для введення даних Вашої картки та CVV/CVC коду. Утримуйтесь від здійснення покупок в Інтернет-кафе та місцях, де доступ до комп’ютера мають інші особи.
 10. Використовуйте надійний веб-браузер, ліцензійний антивірус та мережений екран (firewall). Регулярно оновлюйте програмне забезпечення.

 

Якщо Ви думаєте, що виказали свої дані по рахунку через шахрайське повідомлення в Інтернеті, на веб-сторінці або по телефону, зв’яжіться зі службою підтримки клієнтів ПАТ «Діамантбанк»:

0-800-308-303, (044) 490-83-83

Зміна тарифів

Картка ПРОСТІР

Mastercard Debit

Visa Classic

Mastercard Standard

Visa Classic (chip)

Mastercard Gold

Visa Gold (chip)

Visa Platinum (chip)

Visa Infinite (chip)

 

 

 

 
 
Ексклюзивні карткові сервіси

Світ привілеїв Visa

Мобільний додаток Visa Explore

Mastercard Безцінні привілеї

Страхування подорожуючих за кордон

Hotel Club

Hotel Club and Luxury

Priority Pass

Airport SpeedPass

Harrods Rewards Black

Avis Preferred Club з Mastercard

Hertz # 1 Club Gold з Mastercard

Консьєрж-сервіс

Захист покупок

Розширена гарантія

Міжнародна медична та інформаційна допомога подорожуючим

Юридична допомога

Страхування Visa Infinite

 

 
Корисна інформація

Послуга Tax Free

Конвертація валют

Порівняльна таблиця карткових пакетів

Реєстрація платіжної картки в системі PayPal

Публічна пропозиція на укладання Договору про умови надання послуги «Переказ з картки на картку»

Договір банківського рахунку

Оферта «Виплата на карту»

 

 
Рекомендації держателям платіжних карток

Заходи безпеки при використанні банківських продуктів

Здійснення безготівкових розрахунків

Здійснення операцій в мережі Інтернет

Безпека розрахунків в мережі Інтернет

Здійснення операцій через банкомат

Реквізити для зарахування на карткові рахунки