en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 
Заходи безпеки при використанні банківських продуктів

 

Шановні власники платіжних карток ПАТ «Діамантбанк»,

дотримання рекомендацій, що наведені нижче, дозволить забезпечити максимальне збереження банківської картки, її реквізитів, ПІН та інших даних, а також уникнути можливих ризиків при використанні банківської картки. Діамантбанк і міжнародні платіжні системи завжди гарантують збереження Ваших коштів. Однак, і сам власник картки має дотримуватися певних правил, що попереджають можливість шахрайських дій:

 

 1. Ніколи не повідомляйте свої персональні дані, реквізити картки, ПІН-код третім особам, у тому числі з боку Банку. Діамантбанк ніколи не здійснює запити своїм клієнтам щодо реквізитів платіжної картки! У разі виникнення такої ситуації, одразу ж повідомте про це Контакт-центр Банку за телефоном 0-800-308-303.
 2. Ніколи не передавайте повні реквізити платіжної картки через відкриті канали інформаційного обміну, наприклад: e-mail, ICQ,SMS.
 3. З метою інформаційної взаємодії з Банком, радимо використовувати лише реквізити засобів зв’язку (мобільних, стаціонарних телефонів, електронної пошти, web-сайтів тощо), які зазначені у документах, отриманих безпосередньо в Банку або на офіційному сайті Банку.
 4. Не відповідайте на електронні листи або SMS-повідомлення, у яких Вас, від імені Банку, просять надати персональні дані, реквізити, ПІН-код, CVV-код  платіжної картки. Не телефонуйте у відповідь і не надсилайте SMS на невідомі номери.
 5. Не скануйте QR-коди на сайтах, що викликають підозру.
 6. Не користуйтеся системою Інтернет-банкінг через публічні Wi-Fi.
 7. ПІН-код необхідно запам’ятати, а ПІН-конверт знищити. Якщо запам’ятати важко – зберігайте дані про ПІН-код окремо від картки.
 8. Ні в якому разі не записуйте ПІН-код на картці.
 9. Не зберігайте ПІН-код на смартфоні та планшеті.
 10. При отриманні картки розпишіться на відведеній для цього полосі зі зворотнього боку картки. Це зменшить ризик використання платіжної картки без Вашої згоди в разі її втрати.
 11. Ніколи не передавайте платіжну картку для використання іншим особам, у тому числі родичам. Тільки держатель платіжної картки має право її використовувати.
 12. Підключіть послугу SMS-банкінг для отримання повідомлень на мобільний телефон про проведені операції з Вашою карткою.
 13. Встановіть мінімально-необхідний добовий ліміт на зняття коштів та розрахунки. Ви завжди зможете змінити ліміти, зателефонувавши до Контакт-центру Банку.
 14. Уважно оглядайте банкомат перед використанням на предмет наявності пристроїв, які не передбачені конструкцією у місці набору ПІН-коду або в місці (проріз), призначеному для прийому картки.
 15. Не проводьте операції через банкомат або термінал самообслуговування, суть яких Вам не зрозуміла.
 16. Запишіть номер Вашої картки і телефон Контакт-центру Банку і завжди носіть цю інформацію з собою.
 17. Перед тим, як вирушити у закордонну подорож, перевірте кінцевий термін дії картки та переконайтеся, що у Вас достатньо грошей на рахунку. Також переконайтеся, що всі Ваші обов’язкові платежі за річне обслуговування зроблені вчасно. У разі необхідності – поповніть картковий рахунок. Зберігайте чеки всіх покупок і перевіряйте їх згідно своєї виписки з Банку.
 18. У разі втрати платіжної картки негайно повідомте про це Банк. Банк не несе відповідальності за операції, що були проведені за допомогою втраченої платіжної картки до моменту отримання повідомлення про факт втрати.
 19. У країнах із високим ризиком шахрайства: 

Гонконг

Індія

Індонезія

Малайзія

Пакистан

Бразилія

Сінгапур

Сирія

Таїланд

Південна Корея

Маккау

Філіппіни

Чилі

Перу

Аргентина

Мексика

встановлені додаткові обмеження на операції з платіжними картками. Якщо Ви плануєте вирушити в одну з цих країн – зверніться у відділення  або Контакт-центр Банку за телефоном 0-800-308-303 для зняття обмежень на використання Вашої платіжної картки.

20. Пам’ятайте, що ПІН-код – це ключ до Вашого карткового рахунку. Ваша картка або її реквізити можуть бути використані для проведення несанкціонованих операцій!

 

Діамантбанк пропонує дотримуватися рекомендацій щодо безпеки здійснення карткових транзакцій – це дозволить значно знизити ризики можливого шахрайства з Вашою карткою та повної мірою використовувати всі привілеї такого зручного та універсального засобу, як платіжна картка!

 

Безпека розрахунків в Інтернеті: інформація, яку можна повідомляти та яка інформація є конфіденційною

Вішингова атака: припиніть розмову або втратите гроші (інфографіка)

 

Сьогодні в Україні одним із найпоширеніших типів шахрайства з використанням платіжних карток є вішинг. Злочинці під час телефонної розмови намагаються випитати у власника секретні дані карти і банківські sms-паролі. Відповідно до статистики, 76% власників платіжних карт, які стали об'єктом вішингу, розголошують шахраям реквізити своїх карт.

 

Асоціація ЕМА (Ukrainian Interbank Payment Systems Member Association "EMA") розробила інфографіку, що містить інформацію про методи розпізнавання телефонних шахраїв, ефективні способи захисту та дії на той випадок, якщо злочинець дізнався карткові реквізити.

 

Серед конфіденційних платіжних даних, які ніколи і ні за яких обставин не можна розголошувати разом з номером карти:

 

• термін дії карти;

• тризначний код безпеки на зворотній стороні картки (код CVС2/CVV2), який потрібен для здійснення операцій з платіжною карткою в Інтернеті;

• паролі з смс-повідомлень від банку, які потрібні для підтвердження операцій з карткою (якщо карта захищена по системі 3D Secure).

 

Отримавши ці дані, злочинці скористаються ними для здійснення грошових переказів з картки, іноді і для здійснення покупок в Інтернеті.

 

Найпоширенішим в Україні способом, за допомогою якого шахраї намагаються випитати у громадян реквізити карти по телефону, є звернення під виглядом працівника банку (в 94% випадках), поліції, СБУ, НБУ, Пенсійного фонду, благодійної організації або покупця під різними приводами (перевірка служби безпеки, блокування карти, нарахування надбавки до пенсії, придбання товару).

 

Ніхто із перерахованих осіб та інстанцій не має права вимагати від власника картки повідомити платіжні реквізити (в тому числі НБУ). При цьому для отримання грошового переказу на карту – достатньо надати особі, яка робитиме переказ, лише номер карти.

 

Основний спосіб захисту від телефонних шахраїв – негайно припинити розмову, якщо вас почали питати реквізити карти (не тільки номер, але й термін її дії, тризначний код безпеки, смс-паролі із банківських повідомлень).

 

Якщо в результаті вішингової атаки карткові реквізити все ж були розголошені, першочерговою дією будь-якого користувача повинно бути негайне блокування платіжної карти. Після чого необхідно повідомити про інцидент в кіберполіцію, наприклад, через форму зворотного зв’язку на сайті Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

 

Додатково на сайті Асоціації ЕМА розміщена інструкція для власників карток, зокрема навчальне відео «Як правильно відповідати телефонним шахраям» та лайфхак «Вішинг: прийоми телефонних шахраїв і як їм протистояти».

Зміна тарифів

Картка ПРОСТІР

Mastercard Debit

Visa Classic

Mastercard Standard

Visa Classic (chip)

Mastercard Gold

Visa Gold (chip)

Visa Platinum (chip)

Visa Infinite (chip)

 

 

 

 
 
Ексклюзивні карткові сервіси

Світ привілеїв Visa

Мобільний додаток Visa Explore

Mastercard Безцінні привілеї

Страхування подорожуючих за кордон

Hotel Club

Hotel Club and Luxury

Priority Pass

Airport SpeedPass

Harrods Rewards Black

Avis Preferred Club з Mastercard

Hertz # 1 Club Gold з Mastercard

Консьєрж-сервіс

Захист покупок

Розширена гарантія

Міжнародна медична та інформаційна допомога подорожуючим

Юридична допомога

Страхування Visa Infinite

 

 
Корисна інформація

Послуга Tax Free

Конвертація валют

Порівняльна таблиця карткових пакетів

Реєстрація платіжної картки в системі PayPal

Публічна пропозиція на укладання Договору про умови надання послуги «Переказ з картки на картку»

Договір банківського рахунку

Оферта «Виплата на карту»

 

 
Рекомендації держателям платіжних карток

Заходи безпеки при використанні банківських продуктів

Здійснення безготівкових розрахунків

Здійснення операцій в мережі Інтернет

Безпека розрахунків в мережі Інтернет

Здійснення операцій через банкомат

Реквізити для зарахування на карткові рахунки