Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про внесення змін до пункту 3.33 розділу ІІІ Положення про порядок проведення перевірок учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб»

29.09.2021

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) розробив проєкт рішення виконавчої дирекції Фонду «Про внесення змін до пункту 3.33 розділу ІІІ Положення про порядок проведення перевірок учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб».

Розробка проєкту регуляторного акта направлена на удосконалення порядку проведення перевірок учасників Фонду. Проєктом регуляторного акта передбачено доповнення змісту звіту про перевірки вимогами до банку щодо усунення порушень у визначені строки (терміни).

Пропозиції та зауваження стосовно змісту регуляторного акта можна подати до Фонду протягом 1 місяця від дня оприлюднення за такою адресою:

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17, е-mail: ovcharenko@fg.gov.ua.

З метою організації консультацій з громадськістю зазначений регуляторний акт буде розміщено на офіційному вебсайті Фонду: http://www.fg.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter