Право вимоги за кредитом із земельною ділянкою і промисловим газопроводом у заставі – на аукціоні 19 серпня

ПРЕСРЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на повторний продаж право вимоги за кредитним договором, укладеним між фізичною особою і АТ «Місто Банк», що перебуває в ліквідації. Черговий аукціон відбудеться уже 19 серпня 2021 року в системі Prozorro.Продажі.

Загальна сума заборгованості за договором становить 33,64 млн грн. Позичальник не обслуговує кредит майже рік. При цьому забезпеченням виконання зобов'язань за кредитом виступають:

  • міжпромисловий газопровід високого тиску 5,5 Мпа, довжиною – 8 242 м, з крановим вузлом, підземно прокладений від установки комплексної підготовки газу Сахалінського газоконденсатного родовища Краснокутского району Харківської області. Діаметр трубопроводу – 219х8 мм.  Трубопровід має врізку до магістрального газопроводу.
  • земельна ділянка площею 0,60 га, розташована за адресою: Київська область, Бориспільській район, Гнідинська сільська рада.

Початкова ціна лоту – 33,64 млн грн.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито і прозоро. У них можуть взяти участь юридичні та фізичні особи, окрім позичальника і поручителя за кредитом. Усі гроші, отримані від продажу цього активу, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами «Місто Банку».

Детальна інформація про лот GL3N020381 та умови участі в аукціоні – за посиланням. Публічний паспорт активу представлений на сайті Фонду – за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter