Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

З 01 червня 2021 року у Фонді гарантування вкладів відновлюється прийом громадян

01.06.2021

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) з 01 червня 2021 року відновлює особистий прийом громадян, у тому числі особистий прийом громадян з питань ліквідації банків, процедура ліквідації яких здійснюється Фондом безпосередньо. Прийом громадян проводиться в приміщенні Фонду за адресою: вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ.

Особистий прийом громадян посадовими особами інформаційно-консультаційного центру Фонду проводиться у робочі дні з 9.00 до 18.00, напередодні святкових та вихідних днів з 9.00 до 16.45. Директор-розпорядник, заступники директора-розпорядника та керівники самостійних структурних підрозділів Фонду проводять особистий прийом громадян за попереднім записом. Про графік та порядок запису на прийом можна дізнатись тут.

Особистий прийом громадян у Фонді здійснюється з дотриманням окремих правил та процедур для забезпечення здоров’я громадян і нерозповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, а саме:

  • обов’язкове використання засобів індивідуального захисту (маска або респіратор) під час прийому;
  • у разі, якщо на особистий прийом до Фонду прибуло більше двох осіб, відвідувачі повинні дотримуватись соціальної дистанції не менше 1,5 метри один від одного.

З додатковою інформацією щодо організації та порядку проведення особистого прийому громадян у Фонді можна ознайомитись тут.

Довідкова інформація за телефонами «Гарячої лінії» Фонду: 

  • 0-800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України),
  • (044) 333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter