Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Сума продажу активів банків в управлінні Фонду становила 35,6 млн грн у квітні

ПРЕСРЕЛІЗ   

Упродовж квітня 2021 року проведено 428 відкритих електронних аукціонів з продажу активів банків, що ліквідуються. З них 29 – результативні аукціони з реалізацією активів на загальну суму понад 35 млн грн. Решта торгів не відбулися через відсутність учасників, зацікавлених у купівлі майна.

Зокрема, успішно завершилися аукціони з продажу активів шести банків, а саме:

  • АТ АКБ «АРКАДА» (земельні ділянки) на суму 23,14 млн грн;
  • АТ «РОДОВІД БАНК» (нерухоме майно; предмети нумізматики, фалеристики та активи культурної цінності; земельні ділянки; пул – автомобілі та основні засоби; комп’ютерна та офісна техніка) на суму 8,5 млн грн;
  • АТ «ВТБ БАНК» (нерухоме майно, земельні ділянки, іпотека, транспорт) на суму 2,04 млн грн;
  • ПУАТ «ФІДОБАНК» (пул активів – автомобілі та основні засоби) на суму 1,3 млн грн;
  • ПАТ «ЧБРР» (нерухоме майно) на суму 98 225 грн;
  • АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» (нерухоме майно) на суму 41 057 грн.

Станом на 1 травня 2021 року за результатами 29 успішних аукціонів отримано оплату за 10 лотами на загальну суму 3,5 млн грн, за сьома з них уже укладено договори купівлі-продажу активів.

Окрім цього, протягом квітня від безпосереднього продажу активів фізичним та юридичним особам виручено 460 189 грн.

Усі кошти, отримані від продажу активів, Фонд спрямовує на розрахунки з кредиторами неплатоспроможних банків.

Аукціони з продажу активів проходять в електронній системі «Prozorro.Продажі» та на міжнародних майданчиках, за відкритою і прозорою процедурою. Кожен бажаючий може взяти участь у торгах, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Переможцем аукціону стає той, хто запропонує найвищу ціну за лот.

Детальна інформація про заплановані торги та результати продажу активів розміщена на сайті Фонду в розділі «Продаж активів» за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter