Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Запобігання корупції

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон).

Якщо Ви володієте достовірною інформацією стосовно можливого вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, або інших порушень Закону посадовими особами Фонду, то Ви можете повідомити цю інформацію, використовуючи, зокрема, такі спеціальні канали зв’язку:

  • спеціальна телефонна лінія: +38 (044) 333-36-10 (режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок – четвер: з 9:00 до 18:00, п’ятниця: з 9:00 до 16:45 з щоденною перервою з 13:00 до 13:45);
  • електронна поштова скринька: anticor@fg.gov.ua;
  • поштова адресу Фонду: вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053.

У разі направлення повідомлення поштою або через скриньку, в ньому слід робити позначку такого змісту: «Повідомлення про корупцію».

Для працівників Фонду, також встановлено додаткові канали зв’язку.

Звертаємо Вашу увагу, що повідомлення буде розглянуто, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

У разі недотримання вказаних вимог повідомлення не розглядається. Також, не розглядаються повідомлення, що містять у собі нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю і майну посадових осіб, а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів. Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається у разі зазначення ним зворотної поштової адреси або електронної пошти.

Інформація у повідомленні може містити одну або декілька з таких ознак:

  • порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;
  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
  • недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки.

Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 Закону України «Про запобігання корупції».

Також ви можете повідомити про корупцію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням: https://nazk.gov.ua/uk/departament-organizatsiyi-roboty-iz-zapobigannya-ta-vyyavlennya-koruptsiyi/povidom-pro-koruptsiyu-v-nazk/.


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
1. Хто такі викривачі корупції.
2. Законодавство для викривачів.
3. Права та гарантії захисту викривачів.
4. Роз’яснення Національного агентства з питань запобігання корупції.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter