Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

ФГВФО РОЗПОЧАВ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС СЕРЕД ПОПЕРЕДНЬО КВАЛІФІКОВАНИХ ОСІБ, ЗАЦІКАВЛЕНИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИВЕДЕННІ З РИНКУ АТ «ФОРТУНА-БАНК» У СПОСОБИ, ПЕРЕДБАЧЕНІ П. 2-5 Ч. 2 СТ. 39 ЗУ «ПРО СИСТЕМУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ»

31.01.2017

На підставі рішення Правління Національного банку України від 26 січня 2017 року №55-рш/БТ «Про віднесення Публічного акціонерного товариства «Фортуна-банк» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийнято рішення від 27 січня 2017 року № 320 «Про запровадження тимчасової адміністрації в АТ «Фортуна-банк» та делегування повноважень тимчасового адміністратора банку».

У зв’язку з цим Фонд повідомляє про проведення пошуку попередньо кваліфікованих осіб, що зацікавлені бути залученими до виведення неплатоспроможного банку з ринку.

Фонд пропонує попередньо кваліфікованим особам такі способи виведення неплатоспроможного банку з ринку, передбачені частиною другою статті 39 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон):

ліквідація банку з відчуженням у процесі ліквідації всіх або частини його активів і зобов'язань на користь приймаючого банку;

відчуження всіх або частини активів і зобов'язань неплатоспроможного банку на користь приймаючого банку з відкликанням банківської ліцензії неплатоспроможного банку та подальшою його ліквідацією.

створення та продаж інвестору перехідного банку з передачею йому активів і зобов’язань неплатоспроможного банку і подальшою ліквідацією неплатоспроможного банку;

продаж неплатоспроможного банку інвестору.

Посилання на сторінку неплатоспроможного банку у мережі Інтернет: http://www.fortuna-bank.ua/.

Реквізити АТ «Фортуна-банк»: код ЄДРПОУ 26254732, МФО 300904, місцезнаходження: вул. Боричів Тік, 35-В, м. Київ, 04070.

Сума коштів фізичних осіб, що може бути відшкодована Фондом, на 26.01.2017 за даними звітності неплатоспроможного банку складала 93 млн. грн.

Вимоги до потенційних учасників конкурсу

Відкритий конкурс з метою виведення неплатоспроможного банку з ринку у способи, передбачені пунктами 2, 3, 4 та 5 частини другої статті 39 Закону, проводиться серед попередньо кваліфікованих осіб, включених на відповідний спосіб Національним банком України до переліку попередньо кваліфікованих осіб у порядку, передбаченому постановою Правління НБУ від 24 грудня 2015 року № 942 «Про затвердження Положення про порядок попередньої кваліфікації осіб, які можуть брати участь у виведенні неплатоспроможних банків з ринку, та погодження набуття ними участі в банках».

Попередньо кваліфікована особа (приймаючий банк), яка планує брати участь у виведенні неплатоспроможного банку з ринку у способи, передбачені пунктами 2 та 3 частини другої статті 39 Закону, зобов’язана подати до Фонду документи, визначені умовами відкритого конкурсу серед попередньо кваліфікованих осіб, зацікавлених взяти участь у виведенні з ринку неплатоспроможного банку АТ «ФОРТУНА-БАНК» у способи, передбачені пунктами 2 та 3 частини другої статті 39 Закону.

Попередньо кваліфікована особа, яка планує брати участь у виведенні неплатоспроможного банку з ринку у способи, передбачені пунктами 4 та/або 5 частини другої статті 39 Закону, зобов’язана подати до Фонду документи, визначені умовами відкритого конкурсу з виведення неплатоспроможного банку з ринку у способи, передбачені пунктами 4 та/або 5 частини другої статті 39 Закону.

Подання особою пакету документів до Фонду свідчить про її намір та згоду прийняти участь у відкритому конкурсі на умовах, визначених Фондом.

Порядок ознайомлення з інформацією щодо неплатоспроможного банку визначено в умовах відкритого конкурсу.

Наявна можливість самостійного вибору учасником відкритого конкурсу груп активів неплатоспроможного банку серед тих, які пропонується передати приймаючому або перехідному банку.

Адреса, за якою приймаються документи: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17.

Умови відкритого конкурсу серед попередньо кваліфікованих осіб, зацікавлених взяти участь у виведенні з ринку неплатоспроможного банку АТ «ФОРТУНА-БАНК» у способи, передбачені пунктами 2 та 3 частини другої статті 39 Закону, наведено за наступним посиланням.

Умови відкритого конкурсу серед попередньо кваліфікованих осіб, зацікавлених взяти участь у виведенні з ринку неплатоспроможного банку АТ «ФОРТУНА-БАНК» у спосіб, передбачений пунктом 4 частини другої статті 39 Закону з особливостями, встановленими пунктом 1 частини шістнадцятої статті 42 Закону, наведено за наступним посиланням.

Умови відкритого конкурсу серед попередньо кваліфікованих осіб, зацікавлених взяти участь у виведенні з ринку неплатоспроможного банку АТ «ФОРТУНА-БАНК» у спосіб, передбачений пунктом 5 частини другої статті 39 Закону, наведено за наступним посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter