Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

ФГВФО РОЗПОЧАВ КОНКУРС НА ВИЗНАЧЕННЯ ПРИЙМАЮЧОГО БАНКУ, ЗАЦІКАВЛЕНОГО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИВЕДЕННІ З РИНКУ НЕПЛАТОСПРОМОЖНОГО АТ «ФОРТУНА-БАНК» У СПОСІБ, ПЕРЕДБАЧЕНИЙ П. 1 Ч. 2 СТ. 39 ЗУ «ПРО СИСТЕМУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ»

31.01.2017

На підставі рішення Правління Національного банку України від 26 січня 2017 року №55-рш/БТ «Про віднесення Публічного акціонерного товариства «Фортуна-банк» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийнято рішення від 27 січня 2017 року № 320 «Про запровадження тимчасової адміністрації в АТ «Фортуна-банк» та делегування повноважень тимчасового адміністратора банку».

У зв’язку з цим Фонд повідомляє про проведення пошуку осіб, що зацікавлені бути залученими до виведення неплатоспроможного банку з ринку.

Зацікавлені банки у разі прийняття виконавчою дирекцією Фонду рішення про те, що найменш витратним для Фонду способом виведення неплатоспроможного банку з ринку є спосіб, визначений пунктом 1 частини другої статті 39 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон), можуть взяти участь у конкурсі щодо визначення приймаючого банку з метою відчуження йому зобов’язань неплатоспроможного банку що гарантуються Фондом, з виплатою премії приймаючим банком при реалізації способу виведення неплатоспроможного банку з ринку, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 39 Закону (з урахуванням статті 421 Закону).

Посилання на сторінку неплатоспроможного банку у мережі Інтернет: http://www.fortuna-bank.ua/.

Реквізити АТ «Фортуна-банк»: код ЄДРПОУ 26254732, МФО 300904, місцезнаходження: вул. Боричів Тік, 35-В, м. Київ, 04070.

Сума коштів фізичних осіб, що може бути відшкодована Фондом, на 26.01.2017 за даними звітності неплатоспроможного банку складала 93 млн. грн.

Вимоги до потенційних учасників конкурсу

Конкурс щодо визначення приймаючого банку з метою відчуження йому зобов’язань неплатоспроможного банку, що гарантуються Фондом, з виплатою премії приймаючим банком, при реалізації способу виведення неплатоспроможного банку з ринку, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 39 Закону, проводиться серед банків.

Банк, який планує брати участь у виведенні неплатоспроможного банку з ринку у спосіб, передбачений пунктом 1 частини другої статті 39 Закону, зобов’язаний подати до Фонду документи, визначені умовами конкурсу з метою відчуження йому зобов’язань неплатоспроможного банку, що гарантуються Фондом, з виплатою премії приймаючим банком для способу виведення банку з ринку, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 39 Закону.

Подання особою пакету документів до Фонду свідчить про її намір та згоду прийняти участь у конкурсі на умовах, визначених Фондом.

Порядок ознайомлення з інформацією щодо неплатоспроможного банку визначено в умовах конкурсу.

Адреса, за якою приймаються документи: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17.

Дані щодо необхідної мережі відокремлених підрозділів для обслуговування вкладників неплатоспроможного банку за кожною адміністративно-територіальною одиницею наведено за наступним посиланням.

Умови конкурсу на визначення приймаючого банку з метою відчуження йому зобов’язань неплатоспроможного банку АТ «ФОРТУНА-БАНК», що гарантуються Фондом, з виплатою премії приймаючим банком для способу виведення банку з ринку, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 39 Закону, наведено за наступним посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter