Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО УМОВ ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ З МЕТОЮ ВИВЕДЕННЯ З РИНКУ ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ» У СПОСІБ, ПЕРЕДБАЧЕНИЙ П. 5 Ч. 2 СТ. 39 ЗУ «ПРО СИСТЕМУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ»

29.08.2017

1. Пункт 6 Умов конкурсу викласти у такій редакції: «6. Строк сплати гарантійного внеску на участь у відкритому конкурсі та подання попередньо кваліфікованими особами, допущеними до участі у відкритому конкурсі, конкурсних пропозицій – по 11.09.2017 включно. Цей строк може бути продовжено/поновлено (у тому числі після його спливу) за рішенням Фонду гарантування з урахуванням виявленого інтересу з боку потенційних учасників відкритого конкурсу та строку тимчасової адміністрації у Неплатоспроможному банку».

2. Абзац перший пункту 7 Умов конкурсу викласти у такій редакції: «7. Конкурсні пропозиції розглядаються (конкурс проводиться) Фондом гарантування у строк по 18.09.2017 включно. Цей строк може бути продовжено/поновлено рішенням Фонду у разі продовження строків, передбачених пунктом 6 цих Умов відкритого конкурсу».

3. Ці зміни є невід’ємною частиною Умов конкурсу.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter