Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО УМОВ КОНКУРCУ ЩОДО ПОШУКУ ОСІБ, ЗАЦІКАВЛЕНИХ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ВИВЕДЕННІ ПАТ КБ «ЄВРОБАНК» З РИНКУ, У СПОСОБИ ПЕРЕДБАЧЕНІ П. 1-3,5 Ч. 2 СТ. 39 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО СИСТЕМУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ»

19.07.2016

1. В умовах конкурсу щодо визначення приймаючого банку з метою відчуження йому зобов’язань неплатоспроможного банку ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ «ЄВРОБАНК», що гарантуються Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, з виплатою премії приймаючим банком при реалізації способу виведення неплатоспроможного банку з ринку, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 39 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»:

- пункт 10 викласти у такій редакції:

«Строк подання приймаючими банками, допущеними до участі у конкурсі, конкурсних пропозицій – по 01.08.2016 включно. Цей строк може бути продовжено/поновлено (у тому числі після його спливу) за рішенням Фонду з урахуванням виявленого інтересу з боку потенційних учасників конкурсу та строку тимчасової адміністрації у неплатоспроможному банку.»

- пункт 11 викласти у такій редакції:

«Конкурсні пропозиції розглядаються Фондом у строк по 08.08.2016 включно. Цей строк може бути продовжено рішенням Фонду у разі продовження строків, передбачених пунктом 10 цих Умов конкурсу.».

2. В умовах відкритого конкурсу щодо визначення приймаючого банку для способів виведення неплатоспроможного банку ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ «ЄВРОБАНК», передбачених пунктами 2 та 3 частини другої статті 39 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»:

- пункт 6 викласти у такій редакції:

«Строк сплати гарантійного внеску на участь у відкритому конкурсі та подання попередньо кваліфікованими особами, допущеними до участі у відкритому конкурсі, конкурсних пропозицій – по 01.08.2016 включно. Цей строк може бути продовжено/поновлено (у тому числі після його спливу) за рішенням Фонду з урахуванням виявленого інтересу з боку потенційних учасників відкритого конкурсу та строку тимчасової адміністрації у неплатоспроможному банку.»

- пункт 7 викласти у такій редакції:

«Конкурсні пропозиції розглядаються Фондом у строк по 08.08.2016 включно. Цей строк може бути продовжено рішенням Фонду у разі продовження строків, передбачених пунктом 6 цих Умов відкритого конкурсу».

3. В умовах відкритого конкурсу серед попередньо кваліфікованих осіб, зацікавлених прийняти участь у виведенні неплатоспроможного банку ПАТ КБ «ЄВРОБАНК» з ринку у спосіб, передбачений пунктом 5 частини другої статті 39 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»:

- пункт 7 викласти у такій редакції:

«Строк сплати гарантійного внеску на участь у відкритому конкурсі та подання попередньо кваліфікованими особами, допущеними до участі у відкритому конкурсі, конкурсних пропозицій – по 01.08.2016 включно. Цей строк може бути продовжено/поновлено (у тому числі після його спливу) за рішенням Фонду гарантування з урахуванням виявленого інтересу з боку потенційних учасників відкритого конкурсу та строку тимчасової адміністрації у Неплатоспроможному банку.»

- пункт 8 викласти у такій редакції:

«Конкурсні пропозиції розглядаються Фондом у строк по 08.08.2016 включно. Цей строк може бути продовжено рішенням Фонду гарантування у разі продовження строків, передбачених пунктом 7 цих Умов конкурсу.».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter