Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ ПРИЙМАЮЧОГО БАНКУ З МЕТОЮ ВІДЧУЖЕННЯ ЙОМУ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ НЕПЛАТОСПРОМОЖНОГО БАНКУ ПАТ «КАПІТАЛ БАНК», ЩО ГАРАНТУЮТЬСЯ ФОНДОМ, З ВИПЛАТОЮ ПРЕМІЇ ПРИЙМАЮЧИМ БАНКОМ

30.09.2015

На підставі постанови Правління Національного банку України від 20 липня 2015 року № 466/БТ «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКЦІОНЕРНО-КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "КАПІТАЛ» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд)

20.07.2015  прийнято рішення № 140 про запровадження з 21.07.2015 тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ АКЦІОНЕРНО-КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "КАПІТАЛ" (код ЄДРПОУ 13486837, МФО 334828, місцезнаходження: 83001, Україна, м. Донецьк, вул. Артема,63 ) (далі – ПАТ АКБ «КАПІТАЛ»).

В разі затвердження Фондом плану врегулювання неплатоспроможного банку ПАТ АКБ «КАПІТАЛ» з найменш витратним способом виведення неплатоспроможного банку з ринку, який визначений пунктом 1 частини другої статті 39 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», Фонд має право здійснити відчуження зобов'язань неплатоспроможного банку, що гарантуються Фондом, з виплатою премії приймаючим банком.

Фонд повідомляє про оголошення конкурсу щодо визначення приймаючого банку з метою відчуження йому зобов’язань неплатоспроможного банку ПАТ «КАПІТАЛ БАНК», що гарантуються Фондом, з виплатою премії приймаючим банком.

Адреса, за якою приймаються документи: 01032, м. Київ, бульвар Шевченка, 33-Б, 6 поверх (тел. 333-35-84).

Умови конкурсу визначені за наступним посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter