Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Повідомлення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо пошуку потенційних інвесторів неплатоспроможного банку Публічне акціонерне товариство "ПРАЙМ-БАНК"

14.10.2014

На підставі постанови Правління Національного банку України від 02.10.2014 № 622/БТ "Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ПРАЙМ-БАНК" до категорії неплатоспроможних", виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 02.10.2014 № 105 "Про запровадження тимчасової адміністрації у ПАТ "ПРАЙМ-БАНК", згідно з яким з 03.10.2014 запроваджено тимчасову адміністрацію та призначено уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПРАЙМ-БАНК" (далі - ПАТ "ПРАЙМ-БАНК") (код ЄДРПОУ 26051650, МФО 300669, юридична адреса: вул. Богданівська, буд. 24, м. Київ, 03049, Україна, місцезнаходження головного офісу: вул. Михайлівська, буд. 6-а, м. Київ, 01001, Україна).

У зв’язку з цим Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд гарантування) повідомляє про проведення пошуку потенційних інвесторів, що можуть бути залучені до виведення банку з ринку.

Фонд гарантування пропонує потенційним інвесторам такі способи виведення банку з ринку:

1) відчуження всіх або частини активів і зобов’язань банку на користь приймаючого банку;

2) створення та продаж інвестору перехідного банку з передачею йому активів і зобов’язань банку;

3) продаж банку в цілому.

Детальніше...

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter